ENDEFR
facebook

Vyhledávání

Zaměstnanci muzea (abecední přehled)

PhDr. Katalin Almássy

archeolog, kurátor

e-mail: Katalin.Almassy@celmuz.cz

tel. +420 326 994 719, +420 326 991 192


Bc. František Doubek

přírodovědec, kurátor

e-mail: frantisek.doubek@celmuz.cz

tel. +420 326 994 719, +420 326 991 192 


Mgr. David Eisner

ředitel

e-mail: david.eisner@celmuz.cz

tel. +420 326 991 556, +420 731 504 274


Alena Fridrichová

administrativní a spisový pracovník

e-mail: alena.fridrichova@celmuz.cz

tel. +420 326 991 192


Jan Hergesell

kurátor, dokumentátor, výstavář, zřízenec v kulturních zařízeních, správce depozitáře historické podsbírky

e-mail: jan.hergesell@celmuz.cz

tel. +420 326 991 192


Radka Ječná 

konzervátor, dokumentátor archeologických výzkumů

tel. +420 326 994 719, +420 326 991 192


Mgr. Dana Klírová

kurátor, dokumentátor, správce depozitáře historické podsbírky

e-mail: Dana.Klirova@celmuz.cz

tel. +420 326 991 192


Jitka Růžičková

kurátor, konzervátor, dokumentátor, správce depozitářů archeologické sbírky

e-mail: Jitka.Ruzickova@celmuz.cz

tel. +420 326 994 719, +420 326 991 192


Mgr. Pavel Snítilý

archeolog, zástupce ředitele, dokumentátor

e-mail: Pavel.Snitily@celmuz.cz

tel. +420 326 994 719, +420 326 991 192, + 420 734 111 988


Ing. arch. Ivan Vaňousek

dokumentátor

e-mail: Ivan.Vanousek@celmuz.cz

tel. +420 326 991 192



INFOCENTRUM

Hana Stodolová

Lenka Hajná

pracovníci vztahů k veřejnosti

e-mail: infocentrum@celmuz.cz

tel. +420 315 558 937

4.3.2014 17:42:13 - aktualizováno 2.9.2022 16:04:37 | přečteno 9546x | Jiří Třísko
 
load